16 maja 2026 r. w naszej Gminie odbywała się PUŁTUSKA NOC MUZEÓW. Z tej okazji wiele placówek, instytucji kultury oraz stowarzyszenia przygotowały wiele atrakcji dla odwiedzających.
W Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku na odwiedzających czekało:
- o godz. 16:00 i 19:00 w sali kina NAREW KONCERT JACKA SZYŁKOWSKIEGO,
- w godz. 15:30 – 22:00 w Galerii MCKiS wystawa malarska „MOJE MALOWANIE – ANDRZEJ GOCŁAWSKI”.
Niezmiernie cieszymy się, że tego wieczora MCKiS pękał w szwach! Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie!
















































